O firmie

Szanowni Państwo,

Firma KAMIENIARSTWO NAGROBKOWE RYSZARDA OKRZEJI zajmuje się obróbką kamienia od wielu lat. Firma istnieje od 1982 roku. Wydobywamy wysublimowane piękno z bogactw naturalnych jakim są granity, marmury, piaskowce czy trawertyn i innych. Eksponujemy to co w kamieniu najcenniejsze, niepowtarzalność jego struktury, przepych barw i nieograniczone możliwości wykorzystania zarówno aranżacji wnętrz, jak również w rzeźbie czy konstrukcjach nagrobkowych.

Specjalizujemy się w projektowaniu, produkcji i montażu nietuzinkowych nagrobków z elementami rzeźb i nie tylko które upamiętniają miejsce spoczynku Państwa najbliższych. Przy ich tworzeniu zawsze mamy na uwadze indywidualizm formy i najwyższą jakość wykonania.

Firma KAMIENIARSTWO NAGROBKOWE jest również producentem wielu elementów budowlanych takich jak: Schody, parapety, blaty kuchenne i łazienkowe oraz okładziny kominkowe. Zastosowanie wysokiej jakości kamienia, o odpowiedniej dobranej kolorystyce i trwałości, gwarantuje naszym Klientom wieloletnie zadowolenie i radość codziennego obcowania z naturalnym pięknem skały wydobytej z wnętrza ziemi i adaptowanej do ich indywidualnych potrzeb.

Jako firma z wieloletnimi tradycjami na pierwszym miejscu zawsze stawiamy zadowolenie naszych Klientów. Gwarantujemy najwyższy poziom oferowanych przez nas usług i jej kompleksowość. Zarazem jesteśmy do Państwa dyspozycji służąc radą i pomocą na każdym etapie.

To, co tworzymy na dobre imię firmy to produkty najwyższej jakości i zadowolony Klient.

 

TWORZYMY Z DBAŁOŚCIĄ O KAŻDY SZCZEGÓŁ, TWORZYMY DLA PAŃSTWA…